SILOR + B Krzem z borem

SILOR + B Krzem z borem to suplement diety, który ma za zadanie uzupełniać niedobory krzemu oraz boru w naszym organizmie. Składniki te niezwykle trudno pozyskać w odpowiedniej ilości z pożywienia, dlatego niezwykle ważna jest dodatkowa suplementacja.

Właściwości krzemu są nieocenione dla zdrowia i urody. Ten pierwiastek buduje ścięgna, skórę, błony śluzowe, tkankę łączną oraz układ kostno-stawowy. Wpływa pozytywnie na naszą odporność i bierze udział w procesie przemiany materii. Krzem występuje w produktach wzmacniających włosy, gdyż hamuje ich wypadanie i pobudza ich wzrost. Ma on również działanie przeciwzapalne.

Bor to pierwiastek, który wpływa na nasze zdolności intelektualne. Jego obecność w organizmie pozytywnie wpływa na pamięć, koncentrację i koordynację ruchową. Właściwości boru odgrywają rolę w metabolizmie innych minerałów i witamin (m.in. witaminy D).

Suplement SILOR +B Krzem z borem jest innowacyjny ze względu na płynną formułę, która bez problemów rozpuszcza się w wodzie. Opatentowana technologia monojonów oraz forma produktu w płynie zwiększa przyswajalność składników aktywnych preparatu nawet do 70%. Ze względu na bezpieczny i naturalny skład i postać płynu suplement można stosować u dzieci powyżej 3 roku życia.

Suplementacja składników aktywnych preparatu jest zalecana w profilaktyce osteoporozy, schorzeniach skórnych, w okresie wzmożonej aktywności fizycznej, przy nadmiernym wypadaniu włosów oraz w okresie rekonwalescencji i innych sytuacjach wzmożonego zapotrzebowania na krzem.

Zalecane spożycie

1 raz dziennie po 25ml (miarka). Zalecaną ilość wymieszać z ½ szklanki soku owocowego, warzywnego lub wody. Sporządzony roztwór wypić. Nie zaleca się spożywania preparatu bez wcześniejszego rozcieńczenia z wodą.

Gdzie kupić?

https://natureplace.pl

Składniki

Woda, Kwas ortokrzemowy stabilizowany Choliną, Regulator Kwasowości – Cytrynian Potasu – E332, Monometylosilanetriol, Kwas Borowy

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. W utrzymaniu dobrej kondycji zdrowotnej duże znaczenie odgrywa zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią, jak również dzieci poniżej 3 roku życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Pojemność

1000ml

Producent

JIW INWEX Sp. z o. o.
Al. Solidarności 34
25-323 Kielce

Dystrybutor

Invex Remedies Sp. z o. o.
Al. Solidarności 34
25-323 Kielce